English

Dlaczego nasze kosmetyki są wyjątkowe?

 

Pierwsza odpowiedź jaka się nasuwa to to, że Morze Martwe jest po prostu wyjątkowe… już od czasów biblijnych ludzie mogą cieszyć się darami tego wielkiego laboratorium Natury - sól, błoto i woda są gotowymi, niezwykle skutecznymi kosmetykami, których możemy używać w stanie nieprzetworzonym, jednocześnie służą jako komponenty wielu innych kategorii kosmetyków. Wiemy, że nie zawsze po całym dniu obowiązków jest czas i warunki, aby przygotować sobie np. dłuższą kąpiel relaksacyjną czy okłady błotne całego ciała.

Dlatego tak ważne jest dla nas stworzenie linii kosmetyków, dzięki którym, na każdym etapie pielęgnacji ciała, towarzyszyć będzie to niezwykle dobroczynne działanie minerałów Morza Martwego. W tym celu, oprócz klasycznych produktów typu sól do kąpieli, czy maseczki błotne proponujemy niekonwencjonalne rozwiązania – mydło, żel do mycia, szampon, kremy, balsamy… wszystko wzbogacone o minerały Morza Martwego. I co niezwykle istotne – w naszych kosmetykach informacja o zawartości minerałów z Morza Martwego nie będzie nigdy zabiegiem czysto marketingowym - staramy się, aby zawartość soli, błota lub wody w naszych kosmetykach była możliwie jak największa.

No tak, ale producentów i produktów z MM jest dużo, więc które wybrać…? Czy wszystkie są na pewno oryginalne…? Czy te, które są drogie są jednocześnie najlepsze…? A może te o cenach bardziej przystępnych mogą być równie dobre…? My twierdzimy, że tak ! MM wcale nie musi kosztować bardzo dużo. Nasze kosmetyki łączą najwyższą jakość – potwierdzoną certyfikatami i wynikami badań z przystępną ceną...

Zapewne Wiesz, że z kosmetykami jest trochę jak z żywnością – najzdrowsza dla nas jest ta naturalna, jak najmniej przetworzona, z jak najmniejszą zawartością sztucznych substancji… Zresztą, po co psuć to co stworzyła w swoim laboratorium Natura w wyniku procesów trwających niekiedy setki tysięcy lat…? Dlatego kierujemy się ideą - jeśli masz problemy natury kosmetycznej czy zdrowotnej, lub chcesz po prostu dobrze wyglądać, opóźnić procesy starzenia i mieć dobre samopoczucie, sięgnij najpierw po to co oferuje Natura, oceń efekt. I dopiero wtedy, jeśli Twoja satysfakcja nie będzie pełna sięgnij po kosmetyki oparte na sztucznych składnikach. My wierzymy, że do tego nie dojdzie I nie ważne, czy jesteś kobietą czy mężczyzną, dziewczyną czy chłopakiem, nastolatką czy osoba dojrzałą, tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.